1. Yedigöller

Yedigöller
Yedigöller

Ankara’dan yaklaşık 2,5 saatlik bir yolculuk sonrası Yedigöllere ulaşabilirsiniz. Özellikle sonbaharda tüm güzelliğini sergileyen bölgede konaklama imkanınızda var.


2. Kapadokya

kapadokyaAnkara’dan 3 saatlik bir yolculuk sonrası Kapadokya’ya ulaşabilirsiniz. Peri Bacaları, Vadi Gezisi, Balon Turu ve ilginç oteller sizi bekliyor olacak.


3. Çamlıdere

camlidereÇamlıdere Ankara’dan 1 saat uzaklıkta. Orman içinde keyifli bir yürüyüşün ardından göl kenarında dinlenebilir, çayınızı yudumlayıp bol oksijen alarak Ankara’ya dönebilirsiniz.


4. Bala Beynam

01beynamŞehir Merkezinden 40 dakikalık bir yolculuk sonrasında ulaşabilirsiniz. Piknik alanlarında piknik yapabilir, orman içersinde uzun bir yürüyüşün keyfini çıkarabilirsiniz.


5. Eğriova Yaylası

egriovaAnakara’dan 2 saat süren bir yolculuk sonrası oksijen deposu Eğriova Yaylasına ulaşabilirsiniz. Göl kenarında yürüyüş yapabilir, bol bol fotoğraf çekebilirsiniz.


6. Karagöl – (TADİLAT NEDENİ İLE GEÇİCİ OLARAK KAPALI)

karagolAnkaradan 1 saatte ulaşabileceğiniz Karagöl, özellikle sonbaharda görsel olarak sizi oldukça tatmin edecektir.


7. Kirmir Çayı, Beypazarı

ExifJPEG

Ankara’dan 1,5 saatte ulaşabilirsiniz. Çayın keyfini sürerken bir taraftanda Beypazarı mutfağı ile kendinizi şımartabilirsiniz.


8. Mengen, Abant, Göynük, Sünnet Gölü

golcukBolunun en keyifli yerlerini bir pazar gününe sığdırabilir, heryeri yemyeşil olan bu keyifli il’de sadece tabelaları izleyerek keyifli bir gün geçirebilirsiniz.


9. Amasra

amasraTermik Santral nedeni ile doğal güzelliğini kaybetmeden görülmesi ve hafızalara kazınması gereken Amasra’ya Ankara’dan 3,5 saatte ulaşabilirsiniz. Gidip gördüğünüzde, Amasrayı korumak için elinizden geleni yapacağınıza eminim.


10. Eskişehir

eskisehirAnkara’dan hızlı tren ile 1,5 saatte ulaşabilirsiniz. Eskişehir‘in Türkiye’nin en güzel şehirlerinden birine nasıl dönüştüğünü görebilirsiniz.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here